Покупка в кредит

2.7.6. Сервіс "Миттєва розстрочка".

2.7.6.1. Порядок використання сервісу «Миттєва розстрочка»

2.7.6.1.1. Оплата товарів/послуг.

2.7.6.1.1.1. Утримувач кредитної карти має право користуватися cервісом "Миттєва розстрочка" при оплаті товарів/послуг в ТСП, якщо підприємство підписало з Банком договір про можливість прийняття плати за товари/послуги з використанням цього сервісу.

2.7.6.1.1.2. При здійсненні клієнтом плати за товар кредитною картою через сервіс "Миттєва розстрочка" в торгово-сервісному підприємстві, з яким Банк підписав договір розширеного сервісу з повним відшкодуванням. Клієнт доручає Банку щомісячно перераховувати платежі на погашення заборгованості по карті 22222250******** в кількості і розмірі, вказаному в квитанції терміналу, яка є невід'ємною частиною діючих умов.

2.7.6.1.1.3. Рахунок, спеціального платіжного засобу яким є карта 22222250********, відкривається індивідуально для кожного клієнта у момент авторизації операції по сервісу "Миттєва розстрочка" в терміналі Банку в ТСП. Транзакція через сервіс "Миттєва розстрочка" в терміналі Банку, здійснена Клієнтом і підтверджена введенням PIN- коду, прирівнюється Сторонами до заяви на відкриття карткового рахунку для оплати операції по сервісу "Миттєва розстрочка".

2.7.6.1.1.4. Максимально можлива кількість платежів по сервісу «Миттєва розстрочка» для купівлі товару не може бути більше 25.

2.7.6.1.2 . Кредит на споживчі цілі.

2.7.6.1.2.1. Утримувач кредитної картки має право користуватися сервісом «Миттєва розстрочка» для отримання споживчого кредиту, якщо Утримувач погодився з умовами даного пункту та отримав кредитні кошти.

2.7.6.1.2.2. Рахунок, спеціального платіжного засобу якого є карта 999********, відкривається індивідуально для кожного клієнта в момент авторизації операції по сервісу «Миттєва розстрочка» шляхом:

а. введення і відправки ОТП-паролю;

б. натискання клавіші, що озвучена як згоду з умовами кредитного договору;

в. введення логіна і пароля при авторизації в Приват24;

г. натисканням клавіші "згоден" або "підтверджую" в ТСО, банкоматах ПриватБанку, при показі умов кредитного договору та після введення пін коду кредитної карти;

д. відправка SMS-команди chast2 на номер 10060

е. натисканням кнопки "згоден" або "підтверджую" в системі електронних платежів Liqpay, мобільному додатку Sender або Приват24Sender, веб-версії «Приват 24»

є. натискання клавіші «Згоден» при IVR обдзвоні.

2.7.6.1.2.3. Дії клієнта описані в п. 2.7.6.1.2.2. даних Умов, вчинені Клієнтом, прирівнюються Сторонами до заяви на відкриття карткового рахунку для отримання кредиту по сервісу «Миттєва розстрочка».

2.7.6.1.2.4. Клієнт доручає Банку щомісячно перераховувати платежі на погашення заборгованості по карті 22222290******** в кількості і розмірі, зазначеному в кредитному договорі, який є невід'ємною частиною цих Умов.

2.7.6.2. Щомісячна комісія за користування сервісом "Миттєва розстрочка" вказана в розділі 2.7.6 Умов та Правил надання банківських послуг (Тарифи).

2.7.6.3. Клієнт зобов'язується не допускати зниження розміру доступного залишку на карті менше суми щомісячного платежу, вказаного в чеку.

2.7.6.4.1. У разі списання регулярного платежа по сервісу "Миттєва розстрочка" з кредитних коштів, клієнт оплачує комісію карти в розмірі 4% від суми платежа. Комісія карти регулюється пунктом 2.1.1. діючих Умов та Правил надання банківських послуг ПАТ "ПриватБанк".

2.7.6.4.2. У разі недостатньої кількості коштів для оплати чергового платежу по сервісу "Миттєва розстрочка" Клієнт доручає банку встановити овердрафт на кредитну карту на суму необхідну для оплати чергового платежу.

2.7.6.5. За наявності простроченої заборгованості по кредитній карті понад 60 днів, у випадку здійснення транзакції по сервісу "Миттєва розстрочка" вся сума заборгованності по сервісу "Миттєва Розстрочка" списується Банком з карти клієнта (договірне списання).

2.7.6.6. При достроковому погашенні заборгованості за сервісом "Миттєва розстрочка" разово стягується щомісячна комісія.
При достроковому погашенні заборгованості по сервісу "Миттєва розстрочка в ТСО", банкоматі, Приват24, через SMS, "Миттєва розстрочка (дзвінок)", в системі електронних платежів Liqpay, мобільному додатку Sender або Приват24Sender, веб-версії «Приват24» протягом 3 днів з дати оформлення комісія не стягується. В інших випадках стягується шомісячна комісія за сервісом, а також комісія у випадку погашення за рахунок кредитних коштів на картці відповідно до п. 2.7.6.4.1

2.7.6.7. Даним Клієнт доручає Банку підготувати від його імені публічну пропозицію для необмеженого кола осіб (оферту) про готовність Клієнта отримати грошову позику у розмірі кредитної заборгованості Клієнта по продукту «Миттєва розстрочка» перед Банком на момент підготовки оферти, на термін рівний терміну кредитного договору між Клієнтом і Банком по продукту «Миттєва розстрочка».

Позика береться на умовах платності, розмір відсотків ідентичний відсоткам за користування кредитом по продукту «Миттєва розстрочка». Позика погашається рівними частинами щомісяця.

Позика погашається в такому порядку: (1) рівними частинами щомісяця, при цьому, відсотки за користування позикою зараховуються на рахунок Позикодавця щомісяця; (2) сума позики перераховується Позикодавцеві в перший банківський день після закінчення терміну повернення позики (сервіс гарантованих платежів), за допомогою системи переказів PrivatMoney.

Клієнт доручає Банку розмістити оферту від його імені в мережі інтернет на Площадці цивільно-правових договорів за адресою:https://privatbank.ua/ru/dogovir/.

2.7.6.8. Дострокове погашення заборгованості за сервісом «Миттєва розстрочка» можливе лише за рахунок власних коштів на картці.

0 0
Время генерации: 0.090, запросов: 39, версия php: 7.1.33, статус кеша: true