Питання і відповіді


Струны для гитар бывают двух основных  видов:

  • Металлические - сердечник стальная проволока.
  • Нейлоновые - основа нейлоновая нить

По применению: для акустических, классических и электрогитар

Так же могут быть разной толщины (калибра) и со всевозможными материалами и покрытиями обмоток

З часом можна зіткнутися з такою проблемою, як дим, машина стала погано випускати дим. Радимо не запускати ситуацію, а промити димогенератор спеціальною рідиною для дим машини FOG CLEAN , яку можна придбати у нас в магазині. 

Заправити можна будь-яку рідину для дим машини (перевіреного виробника), але щоб визначитися з вибором необхідно врахувати основні властивості рідини

  • Рідина для дим машини низької щільності швидко розсіюється і створює легку серпанок у приміщенні. Застосовується у закритих приміщеннях, на сцені.
  • Середня щільність. Універсальна рідина, яка може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці.
  • Висока щільність. Якщо заправити дим машину такою рідиною, дим буде щільним, непрозорим і довго розсіюватиметься. Рекомендується використання на відкритому повітрі або у великих приміщеннях.

Як правило для стандартних генераторів диму використовують рідину на основі гліцерину, дистильованої води та спирту, так само до складу можуть входити:

  • барвник (не впливає на колір диму, але допомагає ідентифікувати рідину за щільністю. Як правило, жовта - низька щільність, червона - середня щільність і синя - висока щільність). У багатьох виробників рідина прозора
  • ароматизатор (ненав'язливий аромат допомагає повністю нейтралізувати запахи компонентів, що входять до складу рідини для генератора)

Вартість нового інструменту варіюється в межах 145 – 160 дол. Якщо нова гітара yamaha f310 коштує дешевше за 120 дол, швидше за все перед вами китайська підробка.

У будь-якому випадку радимо купувати новий інструмент у перевірених магазинах.

Дуже часто ставлять таке питання гітаристи-початківці, або батьки, які вирішили віддати дитину в музичну школу. Професійні музиканти, які пограли на багатьох інструментах, як правило, знають порядок цін і в більшості випадків вже зупинили свій вибір на певних моделях, тому відповідаємо новачкам.

1. Навчайтеся грати на музичному інструменті, а не на дровах. Дрова - це гітара до 80 $. Повірте, гра на такій гітарі геть-чисто відіб'є бажання чомусь вчитися, і зовсім не піде на користь розвитку вашого слуху. Цей інструмент приречений стояти в кутку в якості декору, тому що на більше він не здатний, та й продати його по OLX не вийде, зважаючи на його марність.

2. Ціна гітар для новачка починається від 100 $. У цьому сегменті можна вибрати китайський інструмент стерпної якості. Розширивши ціновий діапазон до 200 $, вже можна вибрати недорогі моделі світових брендів. (YAMAHA, EPIPHONE, FENDER і т.д.). Саме ці інструменти рекомендують викладачі в музичних школах, саме ці гітари БУ розлітаються на торгових майданчиках як гарячі пиріжки, саме в ці гітари закохуються гітаристи-початківці.

Купивши будь-яку гітару за 150 $ - 200 $ перевіреної фірми новачок отримає музичний інструмент пристойної якості, який триматиме лад і матиме цілком пристойні звукові характеристики. 

3. До дорогих інструментів необхідно приходити лише тоді, коли ви вже познайомилися з гітарою, закохалися і вже не уявляєте життя без вашої половинки. Ціна таких гітар може сягати кількох тисяч доларів.

4. Для гітарних маніяків фірми виробляють інструменти на замовлення, ціна таких майстрових гітар може досягати десятки та сотні тисяч доларів.

Wikipedia дає 2 варіанти написання даного слова " Світломузика  (також  кольоромузика )". Можна вважати, що той і той варіант буде правильним. Але провівши невеликий аналіз за пошуковими запитами, ми виявили, що частіше вводиться слово "Світломузика", виходячи з цього, вважаємо, що ця назва при описі світлових ефектів буде найбільш підходящим.

У клубах як і на концертах здебільшого використовуються поворотні прожектори, у професійному середовищі звані "Голова". Прилади такого типу відрізняються своєю універсальністю. Один прилад може замінити: прожектор, стробоскоп, гобо сканер, бім прожектор та багато інших видів світлових приладів.

Клубній світломузиці присвячений цілий розділ у нашому магазині  Голови та сканери

Підключити можна двома способами

1. Через Bluetooth. На колонці вибираєте режим Bluetooth, на мобільному вибираєте в списку пристроїв дану колонку. Перевага способу в тому, що не потрібна додаткова комутація, але сигнал буде нестабільним і слабким

2. Через готовий міжблоковий тип роз'єму: 1 JACK 3.5 - 2 RCA  сигнал у разі буде більш стабільним і достатньо посиленим.

Самым распространённым размером акустической гитары является "полный" размер. "Оркестровый" размер немного меньше "полного" и встречается редко. Для людей небольшого роста выпускаются размеры "00" и "000". А размеры 1/2 и 3/4 предназначены для детей, "половинчатый" для 5-6 лет, "три четверти" тем, кто постарше. Также выпускается размер акустических гитар "для путешествий".

Кроме общих габаритов, следует обратить внимание на ширину гитарного грифа. Он варьируется в пределах от полутора до двух дюймов. Чем больше ширина ладони и длинна пальцев, тем более широкий гриф рекомендуется подбирать.

  • Гриф акустической гитары усилен металлическим стержнем, и привинчен массивным болтом, что позволяет устанавливать на неё металлические струны.
  • Акустическая гитара имеет более мощные колки.
  • Количество ладов 20 или 24.
  • Мощное звучание аккордов.
  • Различная ширина грифа: узкий для аккомпанемента, средний для исполнения мелодий.
  • Количество струн может быть равным не только 6-ти, как у классической гитары, но и 7-ми, и даже 12.

Для подключения трансляционных систем можно использовать обычный электрический кабель, на толщину не особо влияет протяженность трассы, выбираем толщину исходя из суммарной мощности усилителя. Как правило закладывается кабель сечением 2x0,75мм2, В нашей практике приходилось использовать и витую пару, т. к при строительстве здания под звук ошибочно были заложены только эти кабеля, но это исключение из правил.

Внимательно контролируйте то, что Вам закладывают и планируйте систему фонового звука до отделочных работ.

В отличии от низкоомных усилителей, где не особо важно какой мощности подключаете колонку, главное ее сопротивление, к трансляционным рекомендуется подключать такую мощность которая заявлена на акустике.

Пример: 1

Задача1: Необходимо подключить 6 потолочных динамиков на 1 выход усилителя.

Решение: Мощность динамика на 100В 10Вт, значит нам понадобится усилитель мощностью 60Вт

Пример:2 

Задача 2: Необходимо равномерно озвучить этаж поликлиники, высота потолка 3,5м в помещении сравнительно тихо и нет необходимости в громкой музыке. На этаже 12 колонок,

Решение1. Подключить потолочные динамики к усилителю мощностью 120 Вт выставив режим на колонках 10Вт 100В  и на усилителе 100В.

Решение 2. Можем использовать усилитель мощностью 60Вт включив его в режим 70В и выбрав на акустике вариант 70В 5Вт

Как правило пищалка сгорает из за перегрузки вашей акустической системы.

  • Старайтесь не доводить акустику до искажений. Регуляторы настройки тембров должны стоять в среднем положении.
  • Не выкручивайте регуляторы тембров  и эквалайзеры на подающем устройстве. Темброблок на источнике звука (Ноутбук, телефон, DVD)  должен стоять в среднем положении, а громкость на 75-80%
  • Акустика не может выдавать больше мощности и звукового давления, чем та, что обусловлена ее техническими характеристиками!!!

На сегодняшний день практически все титановые мембраны стандартизированы.

  • Снимите верхнюю крышку драйвера и достаньте мембрану, как правило она имеет куполообразную форму, с намотанной катушкой.
  • Замерьте диаметр катушки и подберите в нашем каталоге визуально похожую с таким же диаметром.

Все зависит от типа вашего ВЧ динамика.

  • Если пищалка выполнена на основе пьезоэлемента, то менять прийдеться полностью.
  • В случае если ВЧ драйвер с титановой мембраной, меняется только мембрана.

На новій гітарі стоять стокові металеві струни. Гітара на таких струнах звучатиме і триматиме лад, але для того, щоб повністю розкрити потенціал інструменту радимо відразу замінити комплектні струни на брендові такі як Elixir, Dunlop або Ernie Ball.

Для новачка підійдуть тонкі металеві, для досвідчених гітаристів можна поставити товщі. Ставити нейлон не рекомендуємо, звук гітари з такими струнами буде глухим та блідим, налаштування буде проблематичним.

Нельзя!!! Конструкция классической гитары не рассчитана на усилие, создаваемое натяжением металлических струн. Установка металлических струн может вызвать деформацию грифа, повреждения подставки под струны, а так же верхней деки.

В основном такой вопрос задают начинающие гитаристы, которые выбрали в качестве первого инструмента акустическую гитару, но столкнулись с болевыми ощущениями.

  • Советуем выбрать самые тонкие металлические струны и учиться на них, чем ставить нейлон.
  • Акустическая гитара имеет более тяжелый корпус в отличие от классической и заставить его резонировать с помощью нейлоновых струн будет очень сложно. К тому же система натяжения на акустике рассчитана на металлические струны.
  • Если все же решили поставить нейлон на акустику, ничего сложного: вам прийдеться завязать на конце струны узелок, просунуть в отверстие в подставке и зафиксировать колышком.

Увы, нет такого чудо-средства, что бы решить эту проблему. Но несколько полезных советов мы дадим:

  • Занимайтесь регулярно (каждый день) и уделяйте на первых этапах не более 1ч игре на гитаре. Лучше заниматься по чуть-чуть (40мин-1ч) и часто, чем редко по нескольку часов.
  • Выбирайте тонкие струны, их легче зажимать и ваши пальцы не так сильно будут уставать.
  • Если почувствовали усталость, дайте рукам отдохнуть. Не доводите пальцы до болевых ощущений - это может отбить охоту к обучению.
  • Постарайтесь освоить классическую  гитару - это укрепит ваши подушечки пальцев и переход на жесткие металлические струны не будет таким болезненным.